O nas

Agroturystyka Kryst-tad położona jest w malowniczej krainie Warmi i Mazur, nie opodal olsztyńskiego jeziora Ukiel. Bliskość lasów pełnych jagód i grzybów, jezior pełnych ryb oraz łąki, pola, śpiew ptaków zapewnią wytchnienie od miejskiego gwaru. Przy tak pięknym położeniu ok kilkunastu lat staramy się, aby chwilę spędzone zarównowa w trakcie przyjęcia okolicznościowego jak i dłużego odpoczynku w pozytywny sposób zapadły naszym gościom w pamięć.

Jesteśmy firma rodzinną z wieloletnimi tradycjami, wcześniej zarządzaną przez seniorów rodu, obecnie przez ich dzieci. Jako młodzi, chętni do pracy właściciele podejmiemy każde wezwanie , aby sprostać wymaganiom swoich klientów. Modernizujemy lokal, poprawiamy jakość świadczonych usług, pracujemy na wizerunek swojej firmy, chcąc jak najlepiej służyć swoim klientom!!! 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i organizacji imprez z nami, wspieramy radą, pomysłem  i zarażamy poczuciem humoru, przyjmujemy krytykę i wyciągamy z niej wnioski, z nami zorganizujesz przyjęcie swoich marzeń!!!

 

View the embedded image gallery online at:
https://kryst-tad.olsztyn.pl/o-nas.html#sigFreeIdcda73ce165

 

 

Agroturystyka Kryst-Tad

Olsztyn, Gutkowo 9
Recepcja: tel. 510 953 166
kryst-tad@wp.pl